Kódování a programování stránek

Každá www stránka obsahuje dvě navzájem propojené části – grafický design a zdrojový kód. Zatímco design stránky vidíte na první pohled, tak zdrojový kód jen tak neuvidíte. Přitom bez něj by vyšlo všechno snažení vniveč! Připravili jsme pár slov o zdrojovém kódu, programování a kódování stránek.

Kódování www stránek

Kódování XHTML a CSS šablon je jeden ze základních kamenů pro kvalitní, přístupnou a optimalizovanou (SEO) webovou prezentaci. Mají-li vaše stránky fungovat u co největší skupiny uživatelů, je zapotřebí stránky správně nakódovat. Jedná se o převod grafického návrhu do funkční www stránky.
Ne každý však zvládá tuto činnost na potřebné úrovni. Využijte proto našich služeb.

Programování www stránek

Programování je činnost, která zahrnuje tvorbu algoritmu a programu. Algoritmem rozumíme obecný postup řešení dané úlohy. Existují desítky programovacích jazyků, vždy je třeba zvolit ten správný. Dodržujeme standardní postupy při psaní příkazových řádků, zvládáme složité syntaxe a ostatní postupy při programování www stránek. Před konečným spuštěním www stránky testujeme, můžete se tak spolehnout na 100% výsledek.

Průběh tvorby - prolistujte více